Důvěru si získáte tak, že jste průhlední, otevření a držíte slovo.
        Jack Welch
Rychle, efektivně a bezpečně
Cílem každé přepravy je doručení nákladu na místo určení v nejkratším čase, s co nejmenší vloženou energií a především bez poškození samotného nákladu. Snažíme se řídit těmito body.

Rychle        - Zatímco některé faktory ovlivnit nelze, jako například maximální povolenou rychlost na pozemní komunakaci, tak lze předejít situacím prodlužujícím dobu doručení zásilky. Z tohoto hlediska se snažíme obnovavat náš vozový park novými nákladními automobily, abychom předešli případným poruchám a prodlužování doby doručení.

Efektivně     - Naši dispečeři se starají o výběr vhodného nákladního automobilu, vhodné přepravní trasy Vašeho nákladu tak, aby bylo co nejvíce šetřeno financemi zákazníka. Pomocí monitorovacích systému můžeme sledovat aktuální polohu vozidel/nákladů kdekoliv na zemi pomocí technologie GPS a GSM.

Bezpečně    - Dlouholetá praxe nám umožnila získat zkušenosti s přepravováním různých materiálů a jejich zabezpečením. Dle statických údajů existuje nezanedbatelná pravděpodobnost, že může dojít k dopravní nehodě. Nejsme vůči těto nepříjemné statistice slepí, proto jsou naše náklady pojištěny až do výše 6 miliónu korun.

Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena. Designed by Rolf.
Aktuality


19/2/2015
Aktualizace webové stránky.

28/4/2014
Úprava vzhledu portálu.

1/3/2014
Aktualizace vozového parku.
26/2/2014
Spuštění webového portálu.
Citát

Důvěru si získáte tak, že jste průhlední, otevření a držíte slovo.
        Jack Welch
Pavel Rolf - AUTODOPRAVA - idatabaze.czAutodoprava, nákladní doprava - idatabaze.cz

AUTODOPRAVA
Pavel R O L F